607 568 222 info@anteny-mokros.cz Po - Pa: 8:00 - 18:00

FreeSAT

freeSAT se rozhodl zjednodušit sledování televize. Poskytovatel satelitních služeb změní pořadí jednotlivých programů tak, aby byl intuitivnější a aby reflektoval očekávání diváků. Zákazníci, kteří vlastní přijímače poskytované přímo společností freeSAT, se mohou těšit na přehlednější nabídku pořadů již příští týden od pondělí 9. dubna.

Další program ve vysokém rozlišení (HDTV) rozšiřuje nabídku satelitní placené televize freeSAT v Česku a na Slovensku. Do nabídky byl zařazen program Discovery Channel v HD rozlišení.

Od 1. března 2018 mohou klienti freeSATu s balíčkem freeSAT medium HD a freeSAT plus HD sledovat populární dokumentární program Discovery Channel v HD kvalitě. Stanice byla do českého EPG zařazena na 110. pozici, ve slovenské na 93. předvolbě. SD verze programu zůstává na své původní pozici.

AKTUALIZOVÁNO - Dokumentární kanál Prima ZOOM HD a filmový Prima MAX HD jsou nově dostupné abonentům satelitní pay-tv služby freeSAT. Nahrazují původní SD verze. Pro abonenty na Slovensku se mění frekvence maďarského programu M5.

Potřebujete poradit?

Pokud máte problém s příjmem televizního signálu, nebo potřebujete pomoct s naladěním programů neváhejte nas kontaktovat pomoci kontaktního formulářě.

 

Kontaktní formulář

Kde působíme:

mapa pusobnosti

Kontakt

  Email:  info@anteny-mokros.cz

  Telefon: 607 568 222

  Adresa: Kladruby nad labem 26, 53314