607 568 222 info@anteny-mokros.cz Po - Pa: 8:00 - 18:00

Prima KRIMI – nový program v nabídce Skylinku

Provozovatel česko-slovenské satelitní platformy Skylink, společnost M7 Group informuje o zařazení nového programu Prima KRIMI.

29. 3. 2018 bude spuštěno promo vysílání nového programu skupiny Prima – Prima KRIMI. Program je určen pro české diváky a v rámci Skylinku bude zákazníkům dostupný v základním balíčku Digital.

Start řádného vysílání je naplánován na Velikonoční pondělí, 2. dubna 2018 v 13.50.

Podle informací FTV Prima bude první večer ve znamení televizní premiéry mezinárodně oceňovaného filmu Dívka ve vlaku s Emily Bluntovou v hlavní roli. Diváci se dále mohou těšit na klasické kriminálky, jako je Odpadlík, Closer: Nové případy, Julie Lescautová či Policie – New York. Večery budou naplněny napětím, které přinesou americké krimiseriály, jako např. Rizzoli & Isles, Vraždy na pitevně, Sběratelé kostí, Vraždy v Midsomeru či Myšlenky zločince.

Zařazení programu Prima Krimi bude mít vliv i na stávající tematický program Prima LOVE, který se opět vrátí k odpočinkové tvorbě pro ženy – romantické seriály, filmy a telenovely.

Parametry pro naladění programu Prima KRIMI:

Satelit:                         Astra 23,5°E
Frekvence:                  11 876 MHz
Polarizace:                  Horizontální
FEC:                            3/4
Symblolová rychlost:   29 900 KS/s
Norma:                        DVB-S2/8PSK
Pilot:                            ON
Kompresní formát:      MPEG-4
Rozlišení:                    SD
FastScan:                    20

Pro příjem programů vysílaných v kompresním formátu MPEG-4 je nutný HD satelitní přijímač (nejlépe s označením Skylink READY).

 

Upozornění!
Stejně jako všechny ostatní nově zařazované programy Skylinku, ani Prima KRIMI již nebude dostupný na dekódovacích kartách Irdeto ICE v módu CryptoWorks – pro zákazníky Skylinku to znamená, že jim tento program nemusí fungovat, pokud pro příjem satelitní televize Skylink stále používají nevhodný satelitní přijímač (dekódovací modul) bez označení Skylink READY. Vzhledem k tomu, že na trhu existuje velké množství nejrůznějších typů satelitních přijímačů (dekódovacích modulů), doporučujeme v takovém případě kontaktovat prodejce satelitní techniky, a to nejlépe toho, u kterého si zákazník pořídil svůj stávající satelitní přijímač. Jedině odborný prodejce dokáže posoudit, podle konkrétního typu tohoto přijímače (modulu), zda je možné nahrát aktuální verzi obslužného programu anebo je nutné pořídit si nový přijímač (modul) s označením Skylink READY. V tomto případě však není účelné kontaktovat Zákaznický servis Skylinku – naši operátoři nejsou schopni pomoci konkrétním doporučením, resp. také doporučí návštěvu odborného prodejce satelitní techniky.

 

PR M7 Group S.A.

Potřebujete poradit?

Pokud máte problém s příjmem televizního signálu, nebo potřebujete pomoct s naladěním programů neváhejte nas kontaktovat pomoci kontaktního formulářě.

 

Kontaktní formulář

Kde působíme:

mapa pusobnosti

Kontakt

  Email:  info@anteny-mokros.cz

  Telefon: 607 568 222

  Adresa: Kladruby nad labem 26, 53314