607 568 222 info@anteny-mokros.cz Po - Pa: 8:00 - 18:00

Šlágr 2 na Skylinku

Od 12. 6. 2018 je možné hudební program Šlágr 2 přijímat také prostřednictvím satelitu. Jsme potěšeni, že Skylink je jedinou satelitní platformou, která může divákům tento program nabídnout.

Program je zařazen do základního balíčku Digital, takže jej mohou přijímat všichni zákazníci Skylinku, a to bez ohledu na to, zda mají předplacen některý z placených balíčků anebo pouze uhrazen Servisní poplatek.

Jak postupovat, pokud již Skylink máte:

Používáte-li správný satelitní přijímač (většina přijímačů s označením Skylink READY), zobrazí se vám Šlágr 2 ve vaší televizi automaticky na pozici 32 v ČR nebo na pozici 49 ve SR.

V opačném případě je potřeba si Šlágr 2 naladit manuálně – postupujte podle návodu k obsluze vašeho satelitního přijímače a použijte tyto parametry pro naladění:

Satelit                                 Astra 23,5°E

Frekvence (kmitočet)         11 876 MHz

Polarizace                           Horizontální

FEC                                    3/4

Symbolová rychlost             29900

Norma                                 DVB-S2/8PSK

Pilot                                     ON

Program není dostupný v módu CryptoWorks.

Pokud si na naladění sami netroufáte, můžete o pomoc požádat odborníka – nejbližšího prodejce/technika satelitní techniky. Jejich seznam najdete zde (Pozor! Naladění je zpoplatněno dle ceníku konkrétního prodejce).

Potřebujete poradit?

Pokud máte problém s příjmem televizního signálu, nebo potřebujete pomoct s naladěním programů neváhejte nas kontaktovat pomoci kontaktního formulářě.

 

Kontaktní formulář

Kde působíme:

mapa pusobnosti

Kontakt

  Email:  info@anteny-mokros.cz

  Telefon: 607 568 222

  Adresa: Kladruby nad labem 26, 53314